Nazywam się Bartłomiej Kopiczak, mam 24 lata. W 2013 roku uległem wypadkowi, w którym doznałem obrażeń wewnętrznych, złamałem kręgosłup na odcinku piersiowym i przerwałem rdzeń kręgowy...

Nazywam się Bartłomiej Kopiczak, mam 24 lata. W 2013 roku uległem wypadkowi, w którym doznałem obrażeń wewnętrznych, złamałem kręgosłup na odcinku piersiowym i przerwałem rdzeń kręgowy. Jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Od tej pory poruszam się na wózku inwalidzkim, co wcale mnie nie ogranicza, ponieważ dzięki rehabilitacji jestem samodzielny i zmierzam się z każdym dniem, który mnie czegoś uczy. Chciałem podziękować za każdy przekazany grosik na moje subkonto, który wykorzystam sumiennie na dalsze leczenie oraz dążenie do jeszcze większej sprawności fizycznej.   WIARA GWARANCJĄ WYGRANEJ, POMÓŻ MI NORMALNIE ŻYĆ.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kopiczak, 7071 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

WIARA GWARANCJĄ WYGRANEJ, POMÓŻ MI NORMALNIE ŻYĆ.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 594

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!