Jestem Bartłomiej, choruję na Zespół Móżdżkowy. Codziennie jestem uzależniony od bliskich oraz sprzętu rehabilitacyjnego, dostępnego często jedynie w odpowiednich ośrodkach.

Zaburzenia równowagi, wzroku i słuchu to tylko niektóre z problemów, z którymi się zmagam. Wielkim przełomem w leczeniu były pierwsze kroki o balkoniku, bez którego nie wyobrażam sobie każdego dnia, podobnie jak i bez wózka inwalidzkiego. Marzę o powrocie do pełnej sprawności i odciążeniu rodziny, która nieustannie angażuje się w moją rehabilitację. Proszę o wsparcie finansowe, które pomoże mi zrealizować moje największe marzenie – powrót do dawnego życia w sprawności.

PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU NA POMOC W LECZENIU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Karlik, 7459 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1693

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!