Nazywam się Bartłomiej Guziejko. Mam 36 lat. W 2006 zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane (SM), postać pierwotnie postępującą...

Nazywam się Bartłomiej Guziejko. Mam 36 lat. W 2006 zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane (SM), postać pierwotnie postępującą. Choroba ciągle się nasila. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim i w każdej czynności potrzebuję pomocy drugiej osoby. Przyznano mi I grupę inwalidztwa, a z powodu nieprzepracowanych lat nie przyznano mi renty, a jedynie symbolicznie zasiłek pielęgnacyjny. Wymagam stałego leczenia i rehabilitacji. Środki uzyskane dzięki Państwa pomocy chciałbym przeznaczyć na rehabilitację i poprawę życia codziennego. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon (numer KRS: 0000270809) z dopiskiem Guziejko, 7136 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą.Dziękuję za wszelką pomoc!

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Dziękuję za wszelką pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 313

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!