Nazywam się Bartłomiej Gałązka, jestem 35 latkiem z Łodzi, mężem i ojcem wspaniałego 3 latka. W 2001 roku w wyniku działania nowotworu złośliwego straciłem prawą nogę poniżej kolana.

W 2001 roku lekarze stwierdzili: "amputacja prawego podudzia". By dalej żyć jak każdy z Was potrzebuje lepszej protezy, która odciąży mnie i moja rodzinę. Jestem osobą bardzo aktywną, zaangażowaną w życie klubu miłośników Mazdy mazdaspeed.pl od 2008 roku i brałem udział w kilkuset spotkaniach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc w zakupie protezy, która pozwoli mi dalej w miarę normalnie żyć wśród Was i pracować.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GAŁĄZKA,12861 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach i zakupie protezy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 316

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!