Jestem Bartłomiej, mam 27 lat i mieszkam w Konstancinie. Lubię chodzić na wydarzenia sportowe wspierając drużyny którym kibicuję i na koncerty ulubionych zespołów muzycznych. Staram się prowadzić szczęśliwe życie. Niestety towarzyszy mi choroba która utrudnia mi codzienne funkcjonowanie.

W wieku 5 lat stwierdzono u mnie dystrofię mięśniową, choroba stopniowo osłabia moją siłę mięśniową, przez co nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować. Choroba jest nieuleczalna, a jedynym sposobem walki z nią jest rehabilitacja. Staram się korzystać z turnusów rehabilitacyjnych oraz zabiegów w pobliskim centrum kompleksowej rehabilitacji. Niestety koszt wyjazdów i rehabilitacji jest wysoki. Dodatkowo dochodzą koszty za sprzęt ortopedyczny.

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FICEK, 14619 pomagasz mi w usprawnieniu codzennego funkcjonowania.

Z góry dziękuje za wsparcie i pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 37

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!