Jesteśmy rodzicami Bartka, u którego zdiagnozowano autyzm dziecięcy. Dzięki waszemu dotychczasowemu wsparciu Bartek zaczął bardzo ładnie mówić, lecz nadal bardzo mało rozumie znaczenia danych słów.

Wszelkie zmiany stanowią problem, nowe sytuacje i pomieszczenia wywołują u niego lęk. Unika kontaktu wzrokowego, nie bawi się z rówieśnikami. Bartuś jest naszym jedynym dzieckiem. To bardzo kochany, wesoły, uśmiechnięty i ciekawy świata chłopiec, niestety bardzo w nim zagubiony. Pragniemy, aby nasz synek w przyszłości potrafił być samodzielny. Praca w domu to jednak za mało. Bartuś potrzebuje ciągłej i kosztownej rehabilitacji, sprzętu oraz opieki i terapii z przeróżnymi specjalistami.

POMÓŻMY MU OTWORZYĆ SIĘ NA ŚWIAT

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DRANIAK, 1146 wspieracie Państwo Bartka w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 941

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!