Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bartłomiej Draniak

Jesteśmy rodzicami Bartka, u którego zdiagnozowano autyzm dziecięcy. Dzięki waszemu dotychczasowemu wsparciu Bartek zaczął bardzo ładnie mówić, lecz nadal bardzo mało rozumie znaczenia danych słów.

Wszelkie zmiany stanowią problem, nowe sytuacje i pomieszczenia wywołują u niego lęk. Unika kontaktu wzrokowego, nie bawi się z rówieśnikami. Bartuś jest naszym jedynym dzieckiem. To bardzo kochany, wesoły, uśmiechnięty i ciekawy świata chłopiec, niestety bardzo w nim zagubiony. Pragniemy, aby nasz synek w przyszłości potrafił być samodzielny. Praca w domu to jednak za mało. Bartuś potrzebuje ciągłej i kosztownej rehabilitacji, sprzętu oraz opieki i terapii z przeróżnymi specjalistami.

POMÓŻMY MU OTWORZYĆ SIĘ NA ŚWIAT

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DRANIAK, 1146 wspieracie Państwo Bartka w codziennym funkcjonowaniu.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 239
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #2 1 Barbara Piwnicka 2013-06-12 21:20
BARDZO DZIĘKUJ ZA WSPARCIE I POCIESZENIE TO BARDZO DUŻO DLA MNIE ZNACZY!KAŻDE WSPARCIE JEST NA WAGE ZŁOTA NAWET DOBRE SLOWO!POZDRAWIW M
Cytować
+1 #1 Barbara Piwnicka 2013-06-03 09:44
Witam też mam dziecko autystyczne Adaś w tym wieku co Pani synek tez nie mówił mogę pocieszyć. Adam dziś ma 6lat od roku mówi można znaleść z nim kontakt wzrokowy mowa posuneła sie dzięki przedszkolu do którego chodzi adaś oraz terapii tak jak opisuje to Pani pedagoga specjalnego,log opedy (dużo ćwiczeń)zajęć sensorycznych.D o specjalistów trafiliśmy w Warszawie do szkoły niepublicznej przy AK kampinos polecam każdemu jestem bardzo zadowolona z terapii synka duży wkład zrobiło też przedszkole do którego uczęszcza Adaś jest to integracyjne w Warszawie przy ul.Andersena .Żeby nie te wszystkie osoby to sami byśmy nie dali rady robiliśmy wszystko co się dało i się udało dziś jestem dumną mamą Adaśia który jak zapewniali lekarze zacznie mówić w wieku 7-8 lat udało się a my jesteśmy szczęśliwi.Życz ę i Pani dużo wiary we własne siły i synka czasami mogą zdarzyć się cuda bo tak można nazwać naszą sytuacje pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a