Cześć, mam na imię Bartek mam 5 lata i głowę pełną pomysłów. Los nie był dla mnie zbyt szczodry od urodzenia zmagam się z obniżonym napięciem mięśniowym (jestem rehabilitowany od 3 miesiąca życia) oraz problemami z kolagenem. W wieku 2 lat zacząłem się wycofywać z otoczenia, stałem się drażliwy, dotyk bliskich sprawiał mi ból. To wtedy moi rodzice odkryli, że cierpię na autyzm dziecięcy.

Dzięki intensywnej rehabilitacji powoli stawiam kroki do przodu. Dzięki 1% za który rodzice opłacili m.in zajęcia logopedyczne powiedziałem moje pierwsze "kocham". Wzruszenie rodziców było nie do opisania. Uczęszczam na wiele zajęć: integracja sensoryczna, logopeda, rehabilitacja funkcyjna, terapia ręki, które pomagają mi dogonić rówieśników. Wiem, że czeka mnie daleka droga.

Wierzę, że wspólnymi siłami zdziałamy cuda.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZARNECKI,14285 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 122

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!