Mam na imię Bartek i od urodzenia choruję na wiele chorób, m.in. Mózgowe Porażenie Dziecięce, Zespół Dandy-Walkera, padaczkę, nie mówię i nie chodzę sam (poruszam się przy balkoniku lub trzymając moją mamę za rękę).

Mimo przeciwności losu mam marzenia. Jestem wielkim fanem skoków narciarskich. Chciałbym kiedyś osobiście poznać chłopaków z kadry a nawet móc samemu jeździć na nartach. Aby spełnić te marzenia potrzebuję kosztownej, codziennej rehabilitacji. Moje marzenia nie są wygórowane, ale do ich realizacji potrzebne są fundusze, których niestety moja mama nie jest w stanie zebrać sama, dlatego proszę Was o pomoc.

POMÓŻ BARTKOWI SPEŁNIAĆ MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BLASK, 3886 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i realizacji marzeń.

Wszystkim darczyńcom dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2050

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!