Bartłomiej Oszczypko
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Cześć! Co słychać?? Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. A u mnie?? W sumie też dobrze, mam bardzo dużo miłości. Rodzice robią wszystko, żebym wyrósł na samodzielnego i odważnego mężczyznę. A moje dwie kochane siostry obdarzają mnie troską i każdą wolną chwilę spędzamy na wspólnej zabawie.
Niestety jak zwykle jest jakieś ale... Abym mógł się prawidłowo rozwijać muszę dużo ćwiczyć. Panie z zajęć rehabilitacyjnych oraz rodzice się o to starają, ale taka rehabilitacja kosztuje, tak samo jak dojazd na ćwiczenia. Dla prawidłowego funkcjonowania mojego organizmu muszę przyjmować leki, a specjalistycznych zabawek nie można kupić w każdym sklepie.
Proszę o przekazanie tego skromnego 1,5% podatku, który tak wiele dla mnie znaczy i może mi pomóc w dalszym rozwoju.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OSZCZYPKO, 15992 pomagasz mi w rozwoju, codziennym funkcjonowaniu i dążeniu do samodzielności.
Całuje mały wojownik Bartuś