Nazywam się Barbara Świeczak, mam 62 lata. Od dziecka jestem osobą niepełnosprawną. W wieku 2 lat zachorowałam na chorobę Heinego-Medina...

Nazywam się Barbara Świeczak, mam 62 lata. Od dziecka jestem osobą niepełnosprawną. W wieku 2 lat zachorowałam na chorobę Heinego-Medina. Dzięki kilkunastu zabiegom operacyjnym mogę samodzielnie się poruszać, ale tylko w specjalnych butach, przy użyciu kul ortopedycznych oraz wózka inwalidzkiego. W 2008 roku, w wyniku nieszczęśliwego upadku, doznałam kompresyjnego złamania kręgu kręgosłupa. Po długiej rehabilitacji udało mi się wstać z łóżka. Mimo swojej niepełnosprawności staram się żyć aktywnie, aby odciążyć moją rodzinę. Do tego potrzebny jest mi drogi sprzęt ortopedyczny. Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Świeczak, 2818 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Zebrane środki chciałabym przeznaczyć na rehabilitację oraz zakup i naprawę sprzętu ortopedycznego związanego z samodzielnym poruszaniem się. Z góry dziękuję za pomoc.

POMÓŻ MI ŻYĆ AKTYWNIE

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 561

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!