Nasza mama ma 57 lat. We wrześniu 2017 roku pękł jej tętniak w mózgu, który doprowadził do udaru krwotocznego w śród mózgowiu...

Nasza mama ma 57 lat. We wrześniu 2017 roku pękł jej tętniak w mózgu, który doprowadził do udaru krwotocznego w śródmózgowiu. Mama po operacji nie wybudziła się. Lekarze nie dawali wielkich nadziei na to, że mama będzie sama oddychać i odzyska przytomność. Po około 2 tygodniach samodzielny oddech powrócił, co nas ogromnie ucieszyło. Po kolejnych 6 tygodniach, mama zaczęła ściskać dłoń i zginać palce u nogi na żądanie, jednak nadal nie otworzyła oczu.Mama wymaga stałej opieki oraz specjalistycznej rehabilitacji, co wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Wierzymy, że będziemy w stanie kontynuować rehabilitację, a mama podziękuje osobiście za okazane wsparcie.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piechnik, 8688 pomagacie Nam Państwo w codziennej walce o zdrowie mamy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 756

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!