Nasza córeczka urodziła się niesłysząca. W 10 miesiącu życia przeszła operację wszczepienia implantu ślimakowego do uszka prawego. W lipcu ubiegłego roku, również dzięki Państwa pomocy, otrzymała implant na drugie ucho. Ta malutka 2,5 letnia dziewczynka bardzo wiele już osiągnęła...

Nasza córeczka urodziła się niesłysząca. W 10 miesiącu życia przeszła operację wszczepienia implantu ślimakowego do uszka prawego. W lipcu ubiegłego roku, również dzięki Państwa pomocy, otrzymała implant na drugie ucho. Ta malutka 2,5 letnia dziewczynka bardzo wiele już osiągnęła. Dzielnie znosi codzienną, żmudną rehabilitację, dzięki której zrobiła ogromny krok do świata, który wydawał się dla niej niedostępny. Do świata dźwięków, zabawek, do świata prawdziwego dzieciństwa. Dalsza praca z Basią jest konieczna, aby w pełni nauczyła się rozróżniać dźwięki, rozwinąć mowę i aby za kilka lat jej świat nie odbiegał od świata słyszących koleżanek i kolegów.  Znajdź nas na FB! 1 % podatku dla Basi: https://www.facebook.com/events/1573692762868004/ Z całego serca dziękujemy.

PODARUJ BASI MUZYKĘ ŻYCIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kaczmarek, 6754 pomagacie Państwo Basi kontynuować rehabilitację, w tym uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych. Nam zaś, jako rodzicom, pomoże to w utrzymaniu procesorów mowy, bo ich eksploatacja, ubezpieczenie i naprawa to nie lada wyzwanie.

Basia z rodzicami


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 768

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!