"Znalazłam swoje miejsce" - mówiła Basia, nauczycielka historii i języka polskiego. Uwielbiała swoich uczniów, kochała ich uczyć. 11 września Basia po prostu nie przyszła do pracy. Diagnoza: zawał mózgu - udar niedokrwienny obu wzgórz, to ogromny cios dla rodziny i bliskich.

Aktualnie czeka na miejsce w zewnętrznych ośrodkach rehabilitacyjnych – tych refundowanych przez NFZ jest niewiele, a te prywatne są niezwykle kosztowne. Kiedyś to Basia opiekowała się potrzebującymi i mocno angażowała we wszelkie akcje charytatywne i pomocowe. Dziś sama potrzebuje opieki 24h/na dobę i intensywnej pomocy, by móc wrócić do samodzielności i do swoich uczniów. Pobyt w ośrodku, całodobowa opieka, rehabilitacja to koszty znacznie przewyższające możliwości finansowe rodziny Basi. Basia wierzyła i wciąż powtarzała, że jest szczęściarą, że może być otoczona tak wspaniałymi ludźmi. Nie zawiedźmy jej!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GÓRSKA, 13838 wspierasz Basię w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 83

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!