Mam 27 lat  dwa lata temu dokładnie 13.04.2013 roku uległem wypadkowi, w którym zostały zmiażdżone kości łokcia lewej ręki

 Mam 27 lat  dwa lata temu dokładnie 13.04.2013 roku uległem wypadkowi, w którym zostały zmiażdżone kości łokcia lewej ręki, groziła mi amputacja ale lekarze zdołali uratować rękę. Niestety operacje i rehabilitacje, które miałem nie przyniosły poprawy i w dalszym ciągu nie mogę poruszać ręką co uniemożliwia mi utrzymanie rodziny a także niektóre zabawy z moim dwuletnim synkiem .W obecnej chwili ratunkiem abym mógł żyć normalnie jest operacja, która jest kosztowna dlatego też zwracam się z prośbą do Państwa.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Socha, 3935 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Socha, 3935 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 581

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!