Artur ma 34 lata. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce - MPD (porażenie czterokończynowe)...

Artur ma 34 lata. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce - MPD (porażenie czterokończynowe). Artur jest zależny od najbliższych, gdyż nie jest w stanie wykonać samodzielnie żadnej czynności życia codziennego oraz wymaga stałej, całodobowej opieki osób trzecich. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Dlatego też, Artur na zawsze pozostanie dzieckiem przy swoich rodzicach i najbliższych. Jego rodzice robią wszystko, by oddalić od niego ból i cierpienie mając jednocześnie świadomość, iż choroba jaka go dotknęła jest nieuleczalna i prowadzi do nieodwracalnych następstw. Każdy dzień życia Artura jest darem od Boga, ale też wyzwaniem i zmaganiem się z tą nieuleczalną chorobą. Mimo to jego najbliżsi, starają się, by każda jego chwila życia upływała z uśmiechem na twarzy i była dla niego radosna. Dziś nastał czas, kiedy rodzice Artura nie są w stanie uporać się z rosnącymi kosztami leczenia, rehabilitacji, jak też stworzenia odpowiednich warunków przystosowania domu do jego potrzeb. Za każdy „grosz” wpłacony na subkonto Artura Z SERCA DZIĘUJEMY.

WSPOMÓŻ ARTURA W TEJ NIEULECZALNEJ CHOROBIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem: Pacholarz, 6610 udzielicie Państwo wsparcia w codziennym zmaganiu i trudach w walce z chorobą Artura.

Za każdy „grosz” wpłacony na subkonto Artura Z SERCA DZIĘUJEMY.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 389

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!