Artur Olszewski od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią tetraparezy spastycznej...

Artur Olszewski od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią tetraparezy spastycznej z niedowładem czterokończynowym. Chłopiec nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga stałej opieki i pomocy innych osób w czynnościach dnia codziennego. Jego pasją jest futbol oraz komputery - stąd decyzja o podjęciu nauki w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w klasie o profilu informatycznym. Każdy nowy dzień jest dla niego wyzwaniem. Wraz z mamą, która sama sprawuje nad nim opiekę, pokonują przeszkody, które pojawiają się na ich drodze niemalże codziennie. Zakup nowego wózka, podnośnika, dostosowanie łazienki, niezbędne rehabilitacje, wyjazdy na turnusy, wiążą się z ogromnymi kosztami. Przekazując 1% podatku możemy sprawić, że życie Artura stanie się choć odrobinę łatwiejsze.   

WSPOMÓŻ ARTURA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Olszewski, 5550, pomagacie Państwo Arturowi w zmaganiach z codziennością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 857

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!