03.11.2017 roku przyszedł na świat Artur - za wcześnie, w ciężkim stanie, z wagą 880g. Wiele miesięcy w szpitalu, ciężkie powikłania, kilka operacji - to nie zdołało go pokonać, ale zostawiło po sobie ślady m.in. opóźniony rozwój, wadę wzroku, wodogłowie pokrwotoczne, niedowład prawotronny oraz zaburzenia neurologiczne.

Nie siedzi, nie chodzi, nie mówi. Potrzebuje stałej opieki różnych specjalistów oraz kosztownej rehabilitacji. Pomimo trudności jest bardzo pogodny, a uśmiechem zaraża innych. Codziennie dzielnie ćwiczy ciało i umysł. Pragnie bawić się jak inne dzieci, bez ograniczeń. Wygrał życie, pomóż mu zawalczyć o zdrowie i samodzielność.

POMÓŻCIE MU W CODZIENNEJ WALCE O ZDROWIE I SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FRANCUZ, 10341 pomagacie Arturowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1053

Ulotkę wygenerowano: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!