Proszę o ratunek, mój czas jest bardzo krótki. Choroby, które się pogłębiają chcą szybko zgasić mój płomyk życia. Nie mam tyle czasu co inni, mimo to staram się żyć jak inni, ale codzienny ból, przypominają mi jak mało czasu mi pozostało.

Obecnie dokuczają mi silne ataki padaczki i utraty przytomności. Mam również niedowład prawej strony ciała po przebytym wylewie i operacji głowy. Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo duże, sam nie mogę pokryć wszystkich kosztów. Codziennie dokucza mi przewlekły ból, zaburzenia równowagi, wymioty, silne zawroty głowy, zespół móżdżkowy, który powoduje zaburzenie mowy i widzenia. Oprócz tego mam silne zaniki mięśni i pamięci.

Mam coraz mniej czasu

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Chrzanowski, 3385 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 909

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!