Postępująca choroba neurologiczna jaką jest stwardnienie zanikowe boczne – SLA pojawia się powoli, niespodziewanie , bez ostrzeżenia burząc dotychczasowy spokój życia. Życie zostaje podporządkowane chorobie i nierównej z nią walce...

Postępująca choroba neurologiczna jaką jest stwardnienie zanikowe boczne – SLA pojawia się powoli, niespodziewanie, bez ostrzeżenia burząc dotychczasowy spokój życia. Życie zostaje podporządkowane chorobie i nierównej z nią walce. Leczenie SLA a właściwie jej brak z uwagi na brak leku na tę chorobę prowadzone jest obecnie jedynie w celu złagodzenia objawów choroby. Jest ono długotrwałe, wyczerpujące organizm, kosztowne, przynoszące czasem ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem. Życiem do jakiego ma prawo każdy zdrowy człowiek.Mam 39 lat i jestem kochającym mężem oraz ojcem wspaniałych córek 11 letniej Martynki i 8 letniej Natalki. Ta nierówna walka z chorobą rozpoczęła się dwa lata temu. Pierwsze niepokojące objawy, dziesiątki badań i wreszcie diagnoza która brzmiała stwardnienie zanikowe boczne. Diagnoza, która całkowicie wywróciła nasz świat „ do góry nogami”. Pomimo tego ,że choroba ta szybko postępuje, ja się nie poddaje walcząc z nią wszystkimi możliwymi środkami i sposobami. Jest to ciężka i mozolna walka ale będę walczyć i stawiać czoła tej strasznej chorobie. Mam nadzieję że Wasze wsparcie i pomoc w walce z SLA przyniesie choćby w skrawku efekty i pomoże Mi, przecież mam dla kogo żyć i walczyć o zdrowie.Codzienne koszty rehabilitacji zabiegów wspomagających lepsze funkcjonowanie, suplementacja przerastają nasze możliwości finansowe. 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Siwczyński, 7754 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4002

Ilość pobrań: 45

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!