Nazywam się Ariel (28lat). Mam sześcioletniego syna Tomka. Byłem zdrowym, wesołym mężczyzną i miałem plany na całe życie. W grudniu 2013 roku doznałem urazu kręgosłupa z przerwaniem rdzenia kręgowego na poziomie Th6 i Th7 w wyniku wypadku samochodowego...

Nazywam się Ariel (28lat). Mam sześcioletniego syna Tomka. Byłem zdrowym, wesołym mężczyzną i miałem plany na całe życie. W grudniu 2013 roku doznałem urazu kręgosłupa z przerwaniem rdzenia kręgowego na poziomie Th6 i Th7 w wyniku wypadku samochodowego. Ta jedna chwila zmieniła całe moje życie. Mam porażenie kończyn dolnych. Potrzebuję rehabilitacji abym mógł zacząć normalnie żyć. Jednak to wszystko kosztuje i niestety moje środki finansowe są niewystarczające, dlatego proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową na moje leczenie i rehabilitację. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Konecki, 3083 pomagają mi Państwo w zebraniu środków na dalszą rehabilitację oraz leczenie. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Konecki, 3083 pomagają mi Państwo w zebraniu środków na dalszą rehabilitację oraz leczenie. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 521

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!