Trzy lata temu nasza mama, Apolonia Sokołowska, niespodziewanie zachorowała. Do tego czasu wszystkim pomagała: w wychowaniu dzieci, w chorobach, była na miejscu w każdej  potrzebie, a teraz sama potrzebuje pomocy...

Trzy lata temu nasza mama, Apolonia Sokołowska, niespodziewanie zachorowała. Do tego czasu wszystkim pomagała: w wychowaniu dzieci, w chorobach, była na miejscu w każdej  potrzebie, a teraz sama potrzebuje pomocy. Po rozległym udarze lewej strony mózgu doznała niemalże całkowitego paraliżu prawej strony ciała jak i utraciła zdolność mówienia i pisania. Potrzebna jest jej całodobowa opieka jak i rehabilitacja, dzięki której lepiej funkcjonuje. To dzięki dobrym ludziom i Państwa wsparciu, nasza mama samodzielnie je, samodzielnie siada, wstaje i pomału zaczęła chodzić przy wsparciu drugiej osoby,  ogólnie jej stan zdrowia się polepszył. Niestety wszystko to wymaga dużych nakładów pracy i środków finansowych. Koszty rehabilitacji, specjalistycznej opieki, leków, środków higienicznych przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego, jako jej córka, która się nią opiekuje, bardzo proszę o wsparcie. Jestem pewna, że dzięki Państwa pomocy będę mogła dalej pomagać i osiągać dalsze sukcesy w walce z chorobą jak i pozwolić Mamie godnie żyć. Jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc – Ludziom Wielkiego Serca. Lucyna Sokołowska z Mamą  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Sokołowska, 2726 wspierają Państwo moją Mamę. Dziękujemy. 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 541

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!