PAMIĘTAJ! PRZEKAZANIE PODATKU NIC NIE KOSZTUJE! Tosia ma 8 lat. Urodziła się z Mózgowym porażeniem dziecięcym prawostronnym. W wieku trzech lat zatrzymał się przyrost obwodu główki (małogłowie)...

PAMIĘTAJ! PRZEKAZANIE PODATKU NIC NIE KOSZTUJE! Tosia ma 8 lat. Urodziła się z Mózgowym porażeniem dziecięcym prawostronnym. W wieku trzech lat zatrzymał się przyrost obwodu główki (małogłowie). U Tosi zdiagnozowano również duża wadę rozwojową mózgu-polimikrogyrie. Zaburzenia układu nerwowego (choroba na którą nie ma żadnego lekarstwa, żaden zabieg na świecie nie naprawi uszkodzeń w mózgu Tosi). Stan zdrowia wymaga ciągłej rehabilitacji zarówno ruchowej jak i psychologiczno-pedagogicznej oraz stałej opieki specjalistów.  Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

WSPOMÓŻ TOSIĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaska, 8148 pomagacie Państwo Tosi żyć aktywnie pomimo jej choroby, wspieracie Państwo Córkę w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 292

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!