Mój syn Antoś ma 14 lat. Od 2005 roku choruje na cukrzycę typu1 (insulinozależna), a w zeszłym roku doszła nam jeszcze choroba Hashimoto. Obie te choroby niosą ze sobą powikłania na dalsze życie, jak i zagrożenie każdego dnia...

Mój syn Antoś ma 14 lat. Od 2005 roku choruje na cukrzycę typu1 (insulinozależna), a w zeszłym roku doszła nam jeszcze choroba Hashimoto.Obie te choroby niosą ze sobą powikłania na dalsze życie, jak i zagrożenie każdego dnia.Wymagają przyjmowania stałych leków, odpowiednich sprzętów medycznych ułatwiających codzienne życie, odpowiedniej diety, częstych badań i specjalistycznej opieki medycznej.Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie, aby dzieciństwo pomimo choroby było łatwiejsze dzięki dalszemu leczeniu i rehabilitacji.  

POMÓŻ ANTOSIOWI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zamorowski, 7332 wspieracie Państwo leczenie, rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie Antosia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 321

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!