Antoś urodził się z wadą nóżek - stopy końsko-szpotawe. Po wielu zabiegach leczenie kontynuowane jest przez ubieranie butów ortop. z szyną utrzymującą rotację stóp.

1 sierpnia 2018 roku postawiono Antosiowi diagnozę - białaczkę limfoblastyczną. Początkowo leczenie bardzo źle wpływały na naszą małą istotkę, liczne powikłania po chemii, każde zagrażające życiu. Nasz Bohater jest pełen życia, uśmiechu i radości pomimo codziennych zmagań z przeciwnościami. Prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszego Wojownika-Antosia. Pieniążki zostaną przeznaczony na środki pielęgnacji, lekarstwa oraz zakup sprzętu ortopedycznego.

POMÓŻ ANTOSIOWI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pawelski, 10319 pomagacie Państwo Antosiowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 502

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!