Antoś ma 4 lata. Od ponad dwóch lat ma rozpoznany autyzm wczesnodziecięcy. Z tego powodu wymaga nieustannej specjalistycznej rehabilitacji..

Antoś ma 4 lata. Od ponad dwóch lat ma rozpoznany autyzm wczesnodziecięcy. Z tego powodu wymaga nieustannej specjalistycznej rehabilitacji. Antoś nie mówi, nie reaguje na swoje imię, nie potrafi we właściwy sposób bawić się zabawkami, nie komunikuje się z otoczeniem. Uczestniczy w codziennej rehabilitacji logopedycznej i pedagogicznej oraz regularnie w turnusach rehabilitacyjnych, które są w pełni płatne. Przekazany 1% Państwa podatku pomoże nam w realizacji celu jakim jest wyciągnięcie Antosia z "jego świata" do świata jaki my znamy, a w przyszłości pozwoli mamy nadzieję na samodzielne funkcjonowanie. Każda przekazana kwota wesprze rehabilitację naszego synka.  

WSPOMÓŻ ANTOSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Marczyński, 8706 pomagacie Państwo Antosiowi w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 369

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!