Nazywam się Antek, zachorowałem na złośliwy i agresywny nowotwór krwi - chłoniaka burkitta. W ciągu 3 miesięcy dostałem około 60 dawek chemii - również dokanałowo.

Przed chorobą byłem wesołym i pełnym życia chłopcem, uwielbiam sport - trenowałem piłkę nożną i pływanie. Niestety pewnego dnia świat stanął do góry nogami i wszystko się zmieniło, zostałem "przykuty" do szpitalnego łóżka w małym pokoju na kilka miesięcy. Ale dałem radę, każdego dnia walczyłem, starałem się i WYGRAŁEM!!! Teraz czeka mnie kolejny długi i ciężki etap, odbudowa organizmu po ciężkim leczeniu i powrót do normalnego życia.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KUCHARSKI, 12032 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 157

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!