Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Antoni Chromy

Antek jest skrajnym wcześniakiem urodzonym w 25 tygodniu ciąży. Pierwsze 8 miesięcy życia spędził w szpitalach. Przeszedł operację resekcji części jelit...

Antek jest skrajnym wcześniakiem urodzonym w 25 tygodniu ciąży. Pierwsze 8 miesięcy życia spędził w szpitalach. Przeszedł operację resekcji części jelit. Bakteria, która spowodowała problemy z jelitami doprowadziła również do martwicy paluszków w lewej ręce, które trzeba było amputować. Cierpi na dysplazję oskrzelowo-płucną, przez co nawet pozornie zwykłe przeziębienie może doprowadzić do bezdechów. Ma uszkodzone nerki przez co musi zażywać sporą ilość leków oraz być pod stałą kontrolą nefrologa. Ma problemy z ciśnieniem tętniczym, tarczycą oraz oczkami. Wątroba niestety przez te ilość leków które zażywa od urodzenia też nie jest w najlepszym stanie. Z powodu resekcji jelit jego potrzeby fizjologiczne są znacznie częstsze niż u zdrowego dziecka. Przed nim jeszcze kilka operacji (między innymi brzuszka i dłoni). Potrzeba rehabilitacji jest ogromna. Antoś musi sporo nadgonić w rozwoju fizycznym jak i psychicznym.Miesięczny koszt rehabilitacji i leczenia znacznie przewyższa nasze możliwości finansowe. Jest to ogromna kwota do której dochodzą koszty za dojazdy do rehabilitantów czy specjalistów (Racibórz, Wodzisław Śląski, Radlin, Zabrze, Katowice, Kraków). 

WSPOMÓŻ ANTOSIA W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chromy, 6406 pomagacie nam Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą synka oraz w zapewnieniu Antosiowi, jak najlepszych warunków codziennego funkcjonowania.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 525
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>