Antoś urodził się w 32 tygodniu ciąży. Ma zdiagnozowane MPD, niedosłuch zmysłowo-nerwowy, ubytek naczyniówki i siatkówki obu oczu i upośledzenie umysłowe. Za wszystkie nieprawidłowości rozwojowe odpowiedzialna jest aberracja chromosomowa.

Antoś jest pogodnym, kontaktowym dzieckiem. Dzięki stałej i specjalistycznej opiece widoczne są postępy, jednak wciąż konieczna jest intensywna rehabilitacja oraz stymulacja rozwoju poznawczego. Zebrane pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na pokrycie kosztów dalszych terapii i zakup potrzebnych pomocy oraz zapewnienie Antosiowi, jak najlepszych warunków codziennego funkcjonowanie.

POMÓŻMY ANTOSIOWI ZDROWO SIĘ ROZWIJAĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Biernat, 1264 pomagacie nam Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie i przyszłość Antosia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 627

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!