Nazywam się Anna. Mam 36 lat. Jestem miłośniczką muzyki poważnej. Miło byłoby, gdybym czasem mogła pojechać na jakiś koncert. Marzę również o zwiedzeniu przynajmniej kilku ciekawych miejsc na świecie. W 2010r. rozpoczęła się moja droga do rozpoznania: miastenii ciężkiej rzekomoporaźnej.

Choroba jest w moim przypadku lekooporna. Ujawniły się również spadki potasu, glukozy, potem doszły problemy z obniżonym wapniem i zawyżonym fosforem w moczu. Mam obecnie pogłębiające się problemy związane z połykaniem- z roku na rok pogarsza się moje samopoczucie i sprawność fizyczna, ale też intelektualna. Ostatnio mój organizm zaczął produkować krezol. Są obecne nieprawidłowości w metabolizmie niektórych kwasów. Poza tym choruje na niedoczynność przytarczyc i autoimmunologiczne zapalenie tarczycy.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻUR, 13386 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 898

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!