Umiesz tak? To nie atut, to wiotkość więzadłowo-mięśniowa rzadkiej choroby genetycznej EDS. Od lat zmagam się z bólem w całym ciele. Cierpię na niskie napięcie mięśniowe, miopatię, zespół przewlekłego zmęczenia, jelita drażliwego i miasteniczny.

Kiedyś pracowałam w biurze. Teraz przeciążenie powięzi powoduje pisanie smsa, trzymanie długopisu minutę, siedzenie czy stanie chwilę, przejście 50 kroków. Nie umiem utrzymać koncentracji i otwartych oczu > 20 minut. Ból wywołuje każde hamowanie i ruszanie w trakcie jazdy. Funkcjonuję tylko w temp. otoczenia 17-23º. Mam problem z wewnętrzną termoregulacją w ciele. Powinnam ćwiczyć co pół godziny. EDS postępuje, nie istnieje leczenie. Ulgę przyniesie mi rehabilitacja i suplementacja.

PROSZĘ O WSPARCIE W REHABILITACJI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TEPERSKA,13608 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Z serca dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 342

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!