Nazywam się Anna Świrk, mam 31 lat i od 4 lat cierpię na zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego, co skutkuje jego całkowitą niewydolnością. Utrzymuje się przy życiu dzięki specjalnym kroplówkom - żywieniu pozajelitowemu.

Niestety, żywienie pozajelitowe nie jest długotrwałym i bezpiecznym rozwiązaniem. Byłam wielokrotnie hospitalizowana i przeszłam wiele powikłań. Miałam trzykrotnie sepsę i w sumie już sześciokrotnie wymianę centralnych dostępów żylnych. Każda kolejna wymiana dojścia centralnego jest trudniejsza ze względu na osłabianie się naczyń krwionośnych. Pomimo przeciwności losu, podjęłam kroki ku specjalistycznej diagnostyce mojej rzadkiej choroby i ewentualnej terapii poza granicami Polski. Takie przedsięwzięcia wiążą się jednak z bardzo wysokimi kosztami.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚWIRK, 6778 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4883

Ilość pobrań: 48

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!