Nieuchronnie nadchodzi czas, kiedy podatnicy w naszym kraju zaczynają rozliczać się z tego, ile zarobili w ubiegłym roku...

Nieuchronnie nadchodzi czas, kiedy podatnicy w naszym kraju zaczynają rozliczać się z tego, ile zarobili w ubiegłym roku.Jest to również czas, w którym można w wymierny sposób pomóc komuś, kto tej pomocy potrzebuje, przekazując 1 % swojego podatku.Polecam się pamięci przy rozliczeniu z Urzędem Skarbowym. Będę bardzo wdzięczna, jeżeli rozliczycie się Państwo wspierając moją terapię w leczeniu stwardnienia rozsianego… Jeśli tylko chcecie. :) 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rowińska-Tułodziecka, 6574 udzielicie mi Państwo wsparcia w codziennym funkcjonowaniu i trudach w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 546

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!