Nazywam się Anna Rawłuszko, mam 58 lat. Ponad 30 lat byłam pielęgniarką, pomagałam chorym w opiece, obecnie sama potrzebuję pomocy - od 6 lat choruję na chłoniaka grudkowego...

Nazywam się Anna Rawłuszko, mam 58 lat. Ponad 30 lat byłam pielęgniarką, pomagałam chorym w opiece, obecnie sama potrzebuję pomocy - od 6 lat choruję na chłoniaka grudkowego. Mój organizm jest bardzo słaby, walczy z bakteriami i infekcjami. Mimo to nie poddaję się, przeszłam ponad 27 cykli chemioterapii i radioterapii. W dalszej walce z białaczką czekam na przeszczep szpiku, jednak z powodu niskiego poziomu leukocytów i płytek krwi jest to obecnie niemożliwe.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rawłuszko, 7894 pomogą mi Państwo w trudnej walce o życie oraz wesprą moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 319

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!