Nazywam się Anna Przyborek. Mam 40 lat. W październiku 2019 roku doznałam udaru niedokrwiennego z niedowładem połowicznym prawostronnym oraz afatycznymi zaburzeniami mowy.

Wymagam ciągłej i systematycznej opieki medycznej, przede wszystkim logopedy, ale także lekarzy: neurologa, ortopedy, oraz rehabilitantów. Nie poddam się, dopóki nie osiągnę swojego celu, dlatego z całego serca bardzo proszę Was o wsparcie. W ubiegłym roku, dzięki pomocy szefostwa i pracowników zakładu FOLWARK, ze Stanów Zjednoczonych została sprowadzona dla mnie orteza sprężynkowa na rękę, która wspomaga mnie w codziennych ćwiczeniach. Przekazane wsparcie przeznaczone będzie na dalszą rehabilitację oraz zakup sprzętu niezbędnego do mojej codziennej egzystencji. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i okazane wsparcie w ubiegłym roku. Bardzo proszę pamiętać o mnie również teraz.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PRZYBOREK,12834 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 278

Ulotkę wygenerowano: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!