Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w dalszej rehabilitacji, leczeniu, społecznym przystosowaniu i próbie usamodzielnienia się mojej córki Anny Półtorak, ur. 29.07.1981 r. u której stwierdzono mózgowe porażenie dziecięce i głęboki niedosłuch.

Stała, intensywna rehabilitacja i leczenie pozwalają Ani na funkcjonowanie w społeczeństwie na obecnym poziomie oraz na bardziej optymistyczne spojrzenie „na dzień następny”. Niestety, zaprzestanie pracy z Anią spowoduje szybki powrót do stanu z dnia poprzedniego. Przed Anią całe życie i to jakie ono będzie, zależy od tego, ile uda się nam wspólnie wypracować.

WSPOMÓŻ CODZIENNE FUNKCJONOWANIE ANI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PÓŁTORAK, 743 pomagacie nam Państwo uczynić Anię sprawniejszą i samodzielniejszą. Bardzo proszę o pomoc, za którą z góry serdecznie dziękuję – mama Ani.

 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 646

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!