Jak wiele osób chorujących na stwardnienie rozsiane zadaję sobie pytanie: Dlaczego mnie to spotkało? Nazywam się Ania, mam 45 lat. Niestety od kilku lat cierpię na nieuleczalną chorobę, która niszczy mój mózg i rdzeń kręgowy nieuchronnie prowadząc do niepełnosprawności.

Obecnie jestem objęta programem lekowym. Rehabilitacja ruchowa, zabiegi fizjoterapeutyczne, kriokomora, turnusy rehabilitacyjne to obok leczenia farmakologicznego podstawowe narzędzia do walki z SM. Czasem niezbędne staje się wsparcie innych ludzi. Wszystkim tym, którzy chcą i mogą pomoc mi w walce z chorobą poprzez zdobyciu środków na leczenie i rehabilitację serdecznie dziękuję.

POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pawelec, 10741 pomagasz mi w walce o sprawność i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 394

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!