Mam na imię Ania i mam 37 lat. We wrześniu 2017r. przeszłam operację usunięcia torbieli mózgu. Po tygodniu od pierwszej operacji byłam reoperowana. Przeszłam bardzo ostre, wielotygodniowe zapalenie opon mózgowo rdzeniowych.

Nerwy odpowiedzialne za pracę mięśni i czucie od pasa w dół zostały uszkodzone. Następnie pojawiło się wodogłowie i podczas kolejnej operacji mózgu została wstawiona zastawka komorowo-otrzewnowa. Dzięki systematycznym ćwiczeniom mój stan powoli się poprawia. Lekarze dają mi cień nadziei, że istnieje szansa na przywrócenie częściowej sprawności – ale aby to się udało potrzebna jest długa, intensywna i bardzo kosztowna rehabilitacja. Teraz mam jeden cel: walczyć o to, abym mogła być samodzielna.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OSIŃSKA, 8732 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie i powrót do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 376

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!