Nazywam się Anna Małoszewska. Urodziłam się w 1992 r., w 26 tygodniu ciąży. Sepsa, jaka się pojawiła w niemowlęctwie, spowodowała skrócenie i koślawość prawej nogi. Przeszłam wiele operacji ortopedycznych.

Dziś żyję z bolesną, utrudniającą codzienne funkcjonowanie, niewydolnością prawej nogi, na którą składają się deformacja i przewlekłe zapalenie kości piszczelowej i udowej, osteoporoza i zwyrodnienie stawu kolanowego. Na deformację i zapalenie nie ma lekarstwa. Moje kości to sito. W skutek przebywania w inkubatorze po urodzeniu, mam także nieoperacyjną, zaawansowaną krótkowzroczność obu oczu i znaczne niedowidzenie oka lewego.

PODAJ MI POMOCNĄ DŁOŃ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MAŁOSZEWSKA, 9637 wspieracie moją rehabilitację, walkę z bólem i codzienne funkcjonowanie.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3263

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!