Nazywam się Ania Lubowiecka mam 37 lat. Od dzieciństwa choruję na prawostronne porażenie mózgowe. Mam niedowład prawej ręki i nogi. Dzięki licznym rehabilitacją poruszam się o kuli, chodząc po domu trzymam się mebli. Samodzielnie nie wyjdę z domu.

Od 1997r. choruję na toczeń rumieniowaty układowy z zajęciem nerek (kłębuszkowe zapalenie nerek). W 2016r. w wyniku upadku doznałam stłuczenia kręgosłupa i skręcenia stawu krzyżowo-biodrowego. Zmagam się z nawracającymi bólami kręgosłupa i stawów. Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają moje możliwości finasowe dlatego proszę Państwa o pomoc w leczeniu i w walce o lepsze zdrowie.

Przekazując 1% podatku lub darowizne Fundacji Avalon z dopiskiem LUBOWIECKA, 13720 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 496

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!