15 lat temu Ania była w takim samym miejscu jak my wszyscy, z takimi samymi perspektywami: odważna, przebojowa, lubiąca dobrą muzykę, nowinki technologiczne i spotkania z przyjaciółmi. Kończyła studia, zaczęła pracę.

Za pierwszą wypłatę kupiła wymarzonego, fioletowego "malucha". W kwietniowy, deszczowy dzień Ania wracała właśnie tym autem do domu gdy uderzył w nią inny samochód. Doszło do wielu uszkodzeń, szczególnie w mózgu, które przykuły ją do łóżka i uzależniły od całodobowej opieki innych. Od 15 lat trwa walka o zapewnienie Ani jak najlepszej jakości życia. Walka bardzo wyczerpująca i kosztowna. Każda Wasza pomoc, składa się na dodatkową godzinę rehabilitacji, niezbędne pomocnicze środki i lekarstwa.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRULIK,11076 pomagacie Ani w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2569

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!