Cześć, nazywam się Ania Kośmider, mam 36 lat. Od 3 lat choruję na rzadką chorobę - miastenię ciężką uogólnioną, lekooporną. Męczliwość mięśni pojawia się nawet po niewielkim wysiłku, trudność sprawia każdy ruch. Dochodzi do zaburzenia widzenia, mowy, przełykania i oddychania. Każda infekcja może powodować ostre zaostrzenie, co stanowi zagrożenie życia.

Nie wszystkie leki mam refundowane, część kupuję za granicą. Skutkiem ubocznym mojego leczenia jest łamliwość oraz martwica kości st. biodrowych. Przeszłam dwie operacje, oczekuję na kolejne - codziennie towarzyszy mi ból. Przede mną długie leczenie i rehabilitacja. Chcę być sprawna dla siebie i moich bliskich. Każda pomoc, każdy gest jest częścią cudu mojego zdrowienia. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOŚMIDER,12109 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4444

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!