Mam na imię Anna, mam 43 lata, a za sobą 37 lat życia z cukrzycą, przeszczep nerki i trzustki, walkę z miażdżycą i amputację nogi. Od roku jeżdżę na wózku inwalidzkim. Obecnie zaczynam naukę chodzenia na protezie. Tylko fachowa, długotrwała rehabilitacja mogą mi pomóc i zapewnić samodzielność.

W trakcie leczenia i rehabilitacji bywa ciężko, ale nie poddaję się! Chcę wrócić do zwykłych obowiązków, pozbyć się bólu i stanąć na nogi. Kosztowna rehabilitacja, sprzęt, transport i potworny wzrost cen leków immunosupresyjnych zmusza mnie do skierowania prośby do wszystkich osób, firm i instytucji o choćby najmniejszą pomoc finansową

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOCIEMSKA, 11001 pomagasz mi w walce o zdrowie i w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 445

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!