Nazywam się Anna Kędziorek-Pietryka, mam 40 lat. W wieku 18 lat na skutek wypadku komunikacyjnego doznałam urazu wielonarządowego, z urazem kręgosłupa i rdzenia kręgowego (paraplegia). Od tamtej pory poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim.

Od 2015 walczę z trudno gojącą się odleżyną okolicy guza kulszowego. W 2018 przeszłam zator płucny, którego powikłaniem jest zakrzepowo-zatorowe nadciśnienie płucne oraz niewydolność serca. Problemy ze zdrowiem spowodowały, że całkowicie utraciłam samodzielność i wymagam stałej opieki oraz pomocy w podstawowych czynnościach. Zaplanowany w tym roku zabieg chirurgiczny odleżyn oraz kontynuacja leczenia kardiologicznego mogą pomóc mi wrócić do samodzielności.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KĘDZIOREK-PIETRYKA, 6971 pomagacie mi Państwo w pokryciu kosztów za leczenie, rehabilitację.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1539

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!