Wyobraź sobie jak bardzo boli, kiedy Twoje kości wypadają ze stawów i nie chcą same wrócić? Jakie to uczucie, kiedy wyłączają się Twoje narządy wewnętrzne i odmawiają współpracy z ciałem? Chciałabym wziąć się w garść. DOSŁOWNIE.

Zespół Ehlersa-Danlosa jest chorobą nieuleczalną. Objawy łagodzą taśmy, ortezy, kule ortopedyczne, leki... Rehabilitacja jest kosztownym marzeniem. Ale niejedynym! Marzę o rodzinie, kolejnej szkole, pracy, urlopie w górach, zobaczeniu Fukushimy, sowie (serio!), dniu bez bólu, grze na skrzypcach... Większość z tych marzeń nigdy się nie spełni. Ale niektóre mogą. Myśląc tylko o ograniczeniach - ze smutku nie zrobiłabym ani jednego kroku. A ja codziennie stawiam kolejne.

Pozwól mi marzyć dalej.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Głowocz, 14783 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 22

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!