Chciałabym wyjść z więzienia jakim jest ciągły ból, trwa od kilkunastu lat. Nie pamiętam jak wygląda minuta życia bez bólu. Każdy chce żyć bez bólu, bez względu na wiek...

Chciałabym wyjść z więzienia jakim jest ciągły ból, trwa od kilkunastu lat. Nie pamiętam jak wygląda minuta życia bez bólu. Każdy chce żyć bez bólu, bez względu na wiek. Jestem po operacji Filium Terminale w Insitut Chiari w Barcelonie. Mam zespół Arnolda Chiarego (I), Idiopatyczna jamistość rdzenia, Skoliozę idiopatyczną, Syndrom nerowo-czaszkowo-kręgowy, wielopoziomowa dyskopatię…Operacja nie wyeliminowała objawów, miała na celu zatrzymania postępów choroby, a to co ewentualnie ustąpi zależy od neuro-rehabilitacji. Aby pomóc regeneracji i odzyskaniu funkcji nieobumarłej jeszcze tkance nerwowej jest potrzebna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku, który zajmuje się tym schorzeniem. Całkowity koszt leczenia jest bardzo duży i sama nie mam możliwości go sfinansować, dlatego proszę Państwa o pomoc.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Wysyłając sms-a, przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gierasimiuk, 8613 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z bólem. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 384

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!