Nazywam się Anna Fituch, mam 29 lat. We wrześniu 2016 roku uległam wypadkowi w pracy, w skutek czego doszło do amputacji prawej...

Nazywam się Anna Fituch, mam 29 lat. We wrześniu 2016 roku uległam wypadkowi w pracy, w skutek czego doszło do amputacji prawej kończyny dolnej na wysokości uda. Koszt protezy znacznie przewyższa możliwości moje i mojej rodziny. Dlatego proszę tych, którzy są w stanie mi pomóc o wsparcie finansowe na zakup protezy.Za każdą otrzymaną pomoc od Państwa serdecznie dziękuję.Pomóżcie mi w walce o sprawność i samodzielnośćPrzekazując 1% podatku lub darowiznę wspieracie mnie Państwo w codziennych zmaganiach oraz pomagacie mi w zebraniu środków na protezę i rehabilitacje.

Fundacji AVALON z dopiskiem Fituch, 8457

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Fituch, 8457 wspieracie mnie Państwo w codziennych zmaganiach oraz pomagacie mi w zebraniu środków na protezę i rehabilitacje.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1129

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!