Nazywam się Anna Elwicka, mam 42 lata. Kilka miesięcy temu okazało się, że cierpię na zanik nerwu wzrokowego. Obecnie widzę 35%, a schorzenie szybko postępuje.

Byłam zmuszona zmienić pracę i zrezygnować z wielu zajęć, które były moim hobby. Obecnie pracuję w miejscu, gdzie pomagam osobom z dysfunkcją wzroku odnaleźć się w społeczeństwie. Lecz sama również potrzebuję pomocy i wsparcia. Dowiedziałam się, że Istnieje urządzenie, które umożliwiło by mi samodzielność. Jest to udźwiękowiona kamera, która wychwytuje tekst z otoczenia lub dokumentu. Jest ona niestety poza moim zasięgiem finansowym. Mocno wierzę, że ktoś pochyli się nad moim problemem i pomoże zdobyć sprzęt, którego tak bardzo potrzebuję.

POMÓŻ MI W DRODZE DO NIEZALEŻNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ELWICKA,13132 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3056

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!