Witam, mam na imię Ania i w tym roku skończę 29 lat.  Dnia 12 lipca 2015r. zaczęłam prawdziwą walkę o życie. Tą datę zapamiętam nie tylko ja,  a  cała moja rodzina ,,postrzał w głowę’’ do tej pory moi bliscy nie wiedzą jak to się stało, bo ja już/jeszcze nie potrafię mówić...

Witam, mam na imię Ania i w tym roku skończę 29 lat.  Dnia 12 lipca 2015r. zaczęłam prawdziwą walkę o życie. Tą datę zapamiętam nie tylko ja,  a  cała moja rodzina ,,postrzał w głowę’’ do tej pory moi bliscy nie wiedzą jak to się stało, bo ja już/jeszcze nie potrafię mówić. Przeżyłam operację, gdzie rokowania były wyrokiem - prawdziwy cud, po tygodniu zaczęłam odzyskiwać świadomość, nie mogłam mówić, ruszałam tylko prawą stroną ciała, ale widziałam rodzinę, niestety tylko na chwilę, powikłania pooperacyjne w moim przypadku udar sprawił, że mam niedowład czterech kończyn. Kolejne ciosy, które przetrwałam to tętniak i wodogłowie, ale ja dalej walczę. Z niezależnej, pomocnej, kochającej życie osoby, stałam się uzależniona od innych prawie w każdym calu, a bliskim za wsparcie i Państwu mogę podziękować jedynie spojrzeniem i uśmiechem. Powrót do zdrowia może zapewnić mi odpowiednia rehabilitacja i pielęgnacja,  dlatego proszę  Państwa o pomoc.Przekazując  1% podatku  lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Cizio, 7432 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.  Wspieracie Państwo moje leczenie, rehabilitację oraz codzienną egzystencję.Dziękujemy:Ania wraz z całą rodziną.

POMÓŻCIE  MI WALCZYĆ O ŻYCIE

Ania wraz z całą rodziną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 905

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!