Mam na imię Anna i mam 42 lata. Zdiagnozowano u mnie późną Boreliozę wraz z tzw. koinfekcjami (Bartonelloza, Babesioza, Chlamydioza). Zachorowałam 20 lat temu, ale dopiero po kilkunastu latach od wystąpienia pierwszych objawów została postawiona poprawna diagnoza, co znacznie skomplikowało proces leczenia.

Ból jest stałym towarzyszem mojego życia, a także: przewlekłe zmęczenie, depresja, drętwienie kończyn, zaburzenia funkcji poznawczych i jeszcze długa lista innych nieprzyjemnych objawów. Dodatkowo choruję na rzadką, wrodzoną chorobę - torbiele Tarlova, które powodując ucisk na nerwy wywołują dodatkowy ból. Leczenie wiąże się z dużymi kosztami, które niestety znacznie przekraczają moje możliwości finansowe.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHEŁMIŃSKA, 10024 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 755

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!